technologie oprav karoserií - nabíjecí zařízení - indukční ohřev - bodování a repase - multifunkční zařízení - renovace veteránů - rovnací rámy - zvedací zařízení - Invertory MigMag pro - Alu - CuSi pro vysoko pevnostní materiály moderních karoserií

Typy rovnacích rámu

Multifunkční zemnící rovnací rám, nezabírá místo.
Spousty doplňků, tah všemi směry, možnost tahu směrem dolů.
Nepřeberné příslušenství, vhodné jak pro osobní vozy, tak i mikrobusy a dodávky.
Možnost rychlého kotvení bez přizdvihu karoserie na malé vyrovnávání.
Možnost pevného nebo pojízdného zvedáku.

Velký výběr příslušenství, dle potřeby.

Zákazník má možnost velkého výběru příslušenství, dle potřeb opravy. Možnost výběru dle svých představ. Montované přehledné závěsy s vybavením.

Přízdvihový zvedák pevný

Do zemnícího rámu je možno namontovat přízdvihový zvedák, který je montovaný přímo do podlahy rámu. Nezabírá místo, zasouvá se do podlahy a pokud se na rámu nepracuje, nepřekáží.

Přízdvihový pojízdný zvedák

tento rám je nejen přízdvihový na 3 tuny, ale dokáže přesunout na velkých kolech celé vyzdvižené auto po dílně, nebo ho vyvézt před dílnu.

Stojany k uchycení karoserie k rámu Korek

Velice rychlé a pevné uchycení karoserie. lze využít několik poloh uchycení výšky karoserie, dle způsobu a místa opravy a tahů, nutných k provedení rovnání skeletu.

Nízké uchycení - rychlost upnutí

tento typ uchycení je vhodný pro malé rovnací tahy, kdy nemusíme automobil zvedat a upínat na čtyři nosníky, ale rychle připnout například bok auta, nebo předek, či zadní část karoserie, aniž bychom museli sundávat kola a automobil cely vyzvednout a upnout na rovnací rám Korek.